İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası

Sigorta Avcısı

İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası

İHTİYARİ MALİ MESULİYET SİGORTASI ( İMM ) NEDİR ?

Gündelik hayatta meydana gelebilecek kusurlu trafik kazalarında karşı tarafa verilen zarar bazı zamanlarda trafik sigortası limitlerini aşabilmektedir. Yetersizlik durumları maddi olarak insanların karşısına çıksa bile bazı durumlarda hayati konular için de bu durumlar geçerli olabilmektedir. Bu tür durumlar ile karşılaştığınız zaman ortaya çıkabilecek hasarı kusurlu kişi veya kişiler yerine Motorlu Kara Taşıtları Mali Mesuliyet Sigortası (İMM) karşılığında sigorta şirketi karşılamaktadır. İhtiyari Mali Mesuliyet özetle bir sigorta çeşididir ve isteğe bağlı ek bir teminat olarak değerlendirilmektedir.

Kasko poliçelerinde teminat olarak yaptırabileceğiniz İMM sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası’nın sınırlarını aşan durumlarda meydana gelebilecek hasarların poliçede belirtilmiş durumlara kadar olan teminatını karşılar. Maddi ve fiziksel zararlar trafik sigortasının yetersiz kaldığı durumlarda İMM tarafından karşılanır. Sigortalı kişi aynı zamanda haklı taleplere karşı korunurken yersiz ve aşırı taleplere karşı da korunur.

Kasko poliçesi yapılmadığı durumlarda İhtiyari mali mesuliyet sigortası ek güvence olarakta yapılabilmektedir. Aracınız için ek olarak İhtiyari mesuliyet sigortası alabilirsiniz.

Kısacası ; 

İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası , trafik kazalarında 3. şahışlara verilen maddi ve manevi zararları trafik sigortası limitlerinin yetersiz kaldığı durumlarda karşılayan bir sigorta türüdür.

İsteğe bağlı yaptırılır.

        - Uygun Fiyat

        - 7/24 & Kaza Anında Destek

        - WhatsApp ile Hızlı Teklif

        - Kesintisiz Hizmet

İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası

Hizmet Talep Formu


 Tüm alanlar zorunludur.

 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

9

Yıllık Deneyim

120

Poliçe Çeşidi

10000

Tamamlanan poliçe

25000

Poliçe Teklifi

99

Müşteri memnuniyeti
Çalıştığımız Sigorta Şirketleri

Yetkili Acenteliklerimiz

×  WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@sigortaavcisi.com adresine bir e-posta gönderin.

Bizi arayın +905066966994
Merhaba , Bilgi almak istiyorum.